bfc

But First Coffee Bomonti
Hakkımızda

But First Coffee, 2015 yılında Bomonti’de bir mahalle kahvecisi olarak, komşularına nitelikli kahve deneyimini tanıtmak hedefiyle kuruldu.

Kahvenin günlük rutininizin önemli bir parçası olduğunu bildiğimiz için öncelikli amacımız kahveyi mümkün olan en iyi haliyle sunabilmek.

Hasat dönemine göre seçtiğimiz kahve çekirdeklerini günlük olarak uygun profillerde kavuruyoruz. Kahvenin tarladan fincanlarımıza ulaşana kadar geçirdiği sürece ve harcanan emeğe çok değer veriyoruz. Samimi bağlantılara inandığımızdan kahve çiftçilerinin çoğuyla yakın ilişkiler içinde çalışıyoruz.

"Mahallenin kahvecisi" olarak, tutkunu olduğumuz kahveyi paylaşmaya ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.

-

Bizimle çalışın!

 
But First Coffee ailesine her zaman daha fazla insan eklemekten ilham alıyoruz. Nitelikli kahve konusunda tutkuluysanız ve başvurmak istiyorsanız lütfen öz geçmişiniz ve neden ekibin bir parçası olmak istediğinizi içeren bir e-posta gönderin.

info@butfirstcoffee.com.tr

-

Geri bildirimlerinizi duymak istiyoruz!

Müşteri geri bildirimlerinin sağlıklı büyümenin en iyi aracı olduğuna inanıyoruz. Nasıl daha iyi olabileceğimiz konusunda herhangi bir fikriniz, öneriniz ya da deneyimleriniz ile ilgili bir şikayette bulunmak istiyorsanız lütfen bize aşağıdaki e-posta adresinden ulaşmak için çekinmeyin.
 
info@butfirstcoffee.com.tr